پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منوی برگه ای 
اخبار > افتتاح دو نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس با ظرفیت 10 و 30 کیلووات


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح دو نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس با ظرفیت 10 و 30 کیلووات

دو نیروگاه خورشیدی در سوله بحران ازگل و بوستان آبشار توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با حضور مسئولینی از شهرداری مناطق 1 و 22، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و ستاد توسعه فناوری انرژی­های تجدیدپذیر افتتاح گردید.

محمدمهدی گلمکانی رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اظهارکرد: در راستای تحقق اهداف شهرداری تهران در توسعه انرژی های تجدیدپذیر در سطح مناطق پایتخت، تاکنون 10 نیروگاه های کوچک مقیاس خورشیدی در سطح شهر تهران به بهره برداری رسیده است. وی با اشاره به اینکه این مرکز با همکاری مناطق 1 و 22 اقدام به ایجاد نیروگاه های کوچک مقیاس خورشیدی در سوله بحران ازگل و بوستان آبشار کرده است، افزود: این نیروگاه های کوچک مقیاس با ظرفیت 10 و 30 کیلووات برق مورد بهره برداری قرار می گیرند.

 

احمد فیروزی معاون ستاد ضمن تشکر از اقدامات مثبت اخیر شهرداری تهران در جهت اجرای پروژه­های پایلوت به منظور ترویج و فرهنگ­سازی استفاده از انرژی های تجدیدپذیر، بر لزوم توجه به توسعه فناوری و بومی­سازی فناوری­های این حیطه در تمامی ارگان­های مرتبط اشاره کردند. ایشان همچنین به حضور و مشارکت مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در شورای ستاد اشاره نموده و جهت همکاری­های متقابل آینده اظهار امیدواری نمودند.


١٥:١٨ - 1396/01/27    /    شماره : ٢٢٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٧٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir