پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منوی برگه ای 
اخبار داخل منوی برگه ای

بهره‌برداری از منابع عظیم گرمای طبیعی زیرِ زمین در چین
سینوپک، شرکت بزرگ دولتی انرژی چین، صدها چاه در سرتاسر این کشور برای یافتن نفت حفر کرده است که گرچه به نفت منجر نشدند، اما آماده رساندن گرمای طبیعی زمین به خانه ها هستند.
١١:٢٣ - 1395/12/10

بازدید از روند پیشرفت پایلوت "تبدیل زباله های شهری به انرژی با استفاده از فناوری پلاسما"
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بازدیدی از پایلوت "تبدیل زباله های شهری به انرژی با استفاده از فناوری پلاسما" با ظرفیت 1000 کیلوگرم در روز که به همت پژوهشگران پژوهشگاه صنعت نفت اجرا شده است صورت گرفت.
١٥:٥٥ - 1395/11/12

اختتامیه جشنواره ملی انرژی های تجدیدپذیر
روز پایانی جشنواره ملی انرژی های تجدیدپذیر با برگزاری سخنرانی های تخصصی و کارگاه های آموزشی آغاز شد
٢١:٢٥ - 1395/11/08

برگزاری ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی "رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی"
ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی "رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی" با مشارکت ستاد وزارت نفت، وزارت نیرو و دانشگاه تهران در روزهای سوم و چهارم اسفند ماه سال جاری در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد
١٩:٣٥ - 1395/11/06

سومین همایش ملی فناوریهای نوین انرژی
سومین همایش ملی فناوریهای نوین انرژی با هدف بررسی آخرین وضعیت تحولات و در حوزه های فناوری انرژیهای تجدیدپذیر در روزهای ۱۵ و ۱۶ دی ماه سال جاری در مکان دانشگاه صنعتی سجاد برگزار خواهد شد.
١٧:١٣ - 1395/10/08
نگاهی به چالش‌های توسعه کشت گلخانه ای ؛
نوآوری لازمه توسعه پایدار گلخانه‌ها
مدت‌ها است زنگ خطر بحران آب در ایران به صدا درآمده است این جمله را زیاد شنیده ایم که «جنگ آینده جنگ آب است» در این میان سرنوشت و آینده کشاورزی به عنوان یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین مصرف‌کننده‌های منابع آب شیرین جهان چه خواهد شد.
١٢:١٣ - 1395/09/14
شرکت های محترم فناور و دانش بنیان
حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس از توسعه تعاملات بین‌المللی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان کشور
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس به منظور حمایت از توسعه تعاملات بین‌المللی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان کشور از برپایی غرفه یکپارچه در نمایشگاه بین‌المللی CHTF در شهر شنزن چین ...
١٩:٣٥ - 1395/07/25

با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی؛
محققان کشور موفق به بومی سازی تمام اجزای پیل سوختی پلیمری با توان 100 وات شدند که با این اقدام ایران جزء کشورهای دارای دانش فنی طراحی و ساخت این اجزاء قرار گرفت.
١٠:١٥ - 1395/07/13
دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی :
"اسناد سوخت‌های زیستی در برنامه ششم توسعه کامل می‌شود"
دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی گفت: نیاز است باتوجه به فعالیت‌های صورت گرفته حوزه سوخت‌های زیستی در کشور، توانمندی فناوری و نیروی انسانی موجود پیشنهادی برای اصلاح اسناد پشتیبان برنامه ششم به مجلس ارائه شود.
٢٣:٤٤ - 1395/07/01
با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی ؛
بخاری زیست توده‌سوز با راندمان بالا و آلودگی کمتر تولید شد
محققان کشور در پژوهشگاه نیرو موفق به طراحی و ساخت نخستین نمونه بخاری زیست توده سوز شدند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی رضایی مجری پروژه "طراحی و ساخت بخاری زیست توده سوز" درباره این پروژه بیان کرد:
١٩:٤٧ - 1395/06/28

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir