پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منوی برگه ای 
اخبار داخل منوی برگه ای
اخبار داخلی
انتشار کارنامه عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در دولت یازدهم
سازمان حفاظت محیط زیست همزمان با پایان دوره چهارساله فعالیتش در دولت یازدهم اقدام به انتشار کارنامه عملکرد خود در حوزه‌های مختلف کرد. یکی از مهمترین حوزه‌ها طی سال‌های گذشته که به دلیل تشدید آلودگی هوای ناشی از گرد و غبار و آلودگی ناشی از منابع ثابت و متحرک، مورد توجه واقع شد، معاونت محیط زیست انسانی بود.
١٥:١٢ - 1396/05/30
تمدید فراخوان
تمدید مهلت ارسال فراخوان طرح های انرژی تجدیدپذیر برای توسعه تولید و اشتغال پایدار روستایی
با توجه به استقبال شرکتها و درخواست مبنی بر تمدید زمان فراخوان؛ با تایید کارگروه توسعه کسب و کار دانش بنیان ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی و فناوری، مهلت ارسال طرح های تا پایان یکشنبه مورخ ۵ شهریور ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.
١٥:٠٥ - 1396/05/30
اخبار داخلی
برگزاری نشست بررسی وضعیت پیشرفت مصوبه ی "الزام شهرداری تهران به توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر"
به منظور بررسی وضعیت پیشرفت مصوبه ی "الزام شهرداری تهران به توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر"، نشستی با حضور قائم مقام معاون خدمات شهری و محیط زیست، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار و نمایندگان سایر سازمان‌های حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست، برگزار شد.
١١:٢٣ - 1396/05/29
اخبار داخلی
کارخانه هاضم بی هوازی اصفهان تا پایان سال ۹۷ بهره‌برداری می شود
امیر حسین کمیلی در حاشیه رونمایی از پروژه های زیست محیطی شهر اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ مواد بازیافتی از سطح شهر اصفهان جمع آوری و به مرکز پردازش در منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان منتقل و در آن مکان نیز تفکیک می شود.
١١:١١ - 1396/05/29
اخبار داخلی
افزایش تولید برق تجدیدپذیر تا ٤هزارمگاوات/حمایت از پیمانکاران
وزیر پیشنهادی نیرو گفت که در صورت اخذ رای اعتماد مجلس، ضمن حمایت از پیمانکاران داخلی، تولید برق تجدیدپذیر را تا ٤هزارمگاوات افزایش خواهد داد.
١١:٠٦ - 1396/05/29
اخبار داخلی
سهم انرژی های تجدید پذیر در قانون هوای پاک
رویداد Falling Walls Lab همه ساله در کشور آلمان برگزار می گردد. روند شرکت در این رویداد به گونه ای است که بعد از برگزاری رقابت های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر به این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار میگردد فرستاده می شوند. امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر...
١٧:٥٩ - 1396/05/28
اخبار داخلی
ساخت پیل‌های سوختی میکروبی برای تولید انرژی های پاک
پیل‌های سوختی میکروبی به عنوان یک منبع انرژی تجدید پذیر نه تنها باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شود؛ بلکه به طور مستقیم در جهت کاهش آلودگی نیز عمل می‌کنند. به همین دلیل، به گزینه‌ مناسبی برای اهداف تحقیقاتی و ارتقای آن‌ها به یک محصول صنعتی تبدیل شده‌اند.
١٧:٣٤ - 1396/05/28
اخبار داخلی
فعالیت دو کارخانه جدید تولید پنل های فتوولتائیک در کشور
احداث دو کارخانه تولید پنل در داخل کشور توسط شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان و شرکت سولار صنعت فیروزه
١٥:٢٢ - 1396/05/25
رویداد داخلی
دومین سمینار مولدهای مقیاس کوچک
دومین سمینار مولدهای مقیاس کوچک (نیروگاه های تولید پراکنده) 14و 15 شهریورماه در تهران برگزار خواهد گردید. برای اطلاع از جزئیات و ثبت نام به www.ir-dg.com مراجعه نمایید.
١١:٣٨ - 1396/05/25
گزارش برگزاری رویداد
نشست برگزار کنندگان دوره های آموزشی تخصصی در حوزه انرژی های تجدید پذیر
ستاد ستاد در راستای ماموریت های اصلی خود با هدف آموزش، ترویج، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در این حوزه و به منظور افزایش مشارکت اجتماعی در توسعه انرژی های تجدیدپذیر نشستی را با حضور کلیه شرکت ها و موسسات آموزشی مرتبط در روز چهارشنبه مورخ 18 مرداد 96 برگزار کرد.
١١:١٨ - 1396/05/25

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir