پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منوی برگه ای 
اخبار داخل منوی برگه ای
با برگزاری رویداد جذب سرمایه
زمینه تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان ایجاد می‌شود
نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.
٠٨:٣٠ - 1396/07/29
  دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی: شتاب دهنده حوزه انرژی راه‌اندازی می‌شود
دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی:
دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی: شتاب دهنده حوزه انرژی راه‌اندازی می‌شود
دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی خبر از تشکیل نخستین شتاب‌دهنده حوزه انرژی داد و گفت: هنوز به صورت تخصصی در حوزه انرژی شتاب دهنده‌ای وجود ندارد بنابراین سرعت بخشیدن به روند راه‌اندازی شتاب دهنده حوزه انرژی از اقدامات ستاد است.
٢٢:٠٨ - 1396/07/28
اولویت‌های مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش اعلام شد
مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با حضور وزیر نفت
اولویت‌های مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش:
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در مورد اولویت‌های این شرکت، بیان کرد: نخستین اولویت اتمام هر سه فاز پالایشگاه ستاره خلیج فارس است. با به مدار آمدن این پروژه بار روانی در مورد بنزین در کشور برداشته می‌شود.
١١:١٥ - 1396/07/26
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی:
3 ابرپروژه ملی در حوزه انرژی اجرایی می‌شود
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی از اجرای 3 ابر پروژه ملی "کمک به ایجاد واحدهای زباله سوز در شهرهای شمالی"، "حوزه خودروهای الکتریکی" و "ذخیره سازی انرژی عناوین" توسط این ستاد خبر داد.
١٠:٥٧ - 1396/07/24

ساخت ژنراتور تولید هیدروژن با فناوری الکترولیز غشایی با همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی
« طراحی و ساخت دستگاه ژنراتور تولید هیدروژن بر پایه الکترولایزر غشایی آب» عنوان پروژه‌ای است که توسط محققان دانشگاه صنعتی اصفهان و پشتیبانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی انجام شده است تا شاهد کاربردهای گسترده آن در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور باشیم.
١٤:١١ - 1396/07/12

🔹انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی و انجمن انرژی-های تجدیدپذیر
این تفاهم نامه به منظور دستیابی به اهداف اسناد بالادستی و در چهارچوب ماموریت های متوازن ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بین « ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی» و «انجمن حمایت از انرژی های تجدید پذیر»، با موضوع ایجاد هم افزایی، انسجام و همکاری های مستمر میان تشکل های حوزه انرژی های تجدیدپذیر و استفاده از ظرفیت آنها برای دستیابی به اهداف اسناد ملی در توسعه دانش، فناوری و صنعت انرژی های تجدید پذیر، منعقد گردید.
١٥:٤٥ - 1396/07/11

انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی و انجمن انرژی-های تجدیدپذیر
🔺این تفاهم نامه به منظور دستیابی به اهداف اسناد بالادستی و در چهارچوب ماموریت های متوازن ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بین « ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی» و «انجمن حمایت از انرژی های تجدید پذیر»، با موضوع ایجاد هم افزایی، انسجام و همکاری های مستمر میان تشکل های حوزه انرژی های تجدیدپذیر و استفاده از ظرفیت آنها برای دستیابی به اهداف اسناد ملی در توسعه دانش، فناوری و صنعت انرژی های تجدید پذیر، منعقد گردید.
١٤:٣٩ - 1396/07/11
اخبار داخلی
توسعه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه انرژی با جدیت پیگیری می‌شود
سیروس وطنخواه مقدم دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی درباره اقدامات این ستاد تازه تأسیس اظهار کرد: معاونت علمی در دولت دوازدهم برای افزایش اثربخشی و کارایی اقدامات و همچنین پاسخ به مطالبات مردمی از دولت، تصمیم به ایجاد تغییراتی در ساختار سازمانی و بخش های مختلف خود گرفته است تا به اهداف خود نزدیک تر شود.
١٤:٢٦ - 1396/06/15
اخبار داخلی
ارزشگذاري اقتصادی آثار زيست‌محيطي توليد برق و برنامه صدای تجدیدپذیر در چهارمین جلسه باشگاه باد و خورشید ایران
چهارمین جلسه ماهانه باشگاه باد و خورشید ایران، توسط گروه ایران ویند در اولین جمعه شهریورماه در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
١٦:١١ - 1396/06/14
با حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛
دبیر «ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی» منصوب شد
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی با ادغام سه ستاد «توسعه فناوری و نوآوری نفت، گاز و ذغال سنگ»، «بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست» و «توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر»، در حکمی دبیر ستاد تازه تاسیس «توسعه فناوری حوزه انرژی» را منصوب کرد.
١٥:٥٠ - 1396/06/13

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir