پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آخرین مطالب 
اخبار > مصرف یک میلیارد متر مکعبی گاز طبیعی نیروگاه شازند


  چاپ        ارسال به دوست

مصرف یک میلیارد متر مکعبی گاز طبیعی نیروگاه شازند

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از مصرف بیش از یک میلیاردو۲۹۴میلیون مترمکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست سال جاری از سوی نیروگاه حرارتی شازند استان در راستای کاهش آلودگی زیست محیطی که برابر بابیش از۴۴درصد کل مصرف استان است خبرداد. 

محمدرضا سمیعی تحویل گازطبیعی به صنایع و ترغیب آنها به استفاده از این سوخت پاک را فعالیتی در زمینه گسترش مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان مرکزی دانست و افزود: استفاده از گاز طبیعی به جای دیگر سوخت های فسیلی یکی از راهکارهای عملی و موثر در راستای کاهش آلودگی ناشی از استفاده از سوختهای فسیلی است که خوشبختانه این شرکت در این زمینه موفق عمل کرده است.

وی تصریح کرد: این شرکت با گازرسانی به صنایع عمده و جز در سطح استان در تحقق این امر عملکرد مناسبی داشته و با تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم خود سعی برتداوم گازرسانی به نقاط را در برنامه  واهداف خود تعریف کرده است.

سمیعی در ادامه به مصرف گاز طبیعی در همه بخش ها به میزان دو میلیارد و ۹۵۱میلیون مترمکعب اشاره  کرد و در این خصوص گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری در بخش خانگی ۲۴۹میلیون مترمکعب، در بخش تجاری ۴۲میلیون مترمکعب، در بخش صنایع یک میلیاردو ۲۷۶میلیون مترمکعب،در بخشCNG90 میلیون مترمکعب و در بخش نیروگاه یک میلیاردو۲۹۴میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان مرکزی به مصرف رسیده است که گام مهمی در راستای کاهش آلودگی زیست محیطی است.

منبع: روابط عمومی شرکت گاز ایران

 

 


١٦:٤٤ - 1397/07/17    /    شماره : ٣٨٣٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir