پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > گزارش 
اخبار > بررسی بهترین صفحات خورشیدی خانگی تولید شده در جهان


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی بهترین صفحات خورشیدی خانگی تولید شده در جهان

میزان صفحات خورشیدی نصب‌شده در سال 2017 98 گیگاوات بوده که نسبت به 70 گیگاوات نصب‌شده در سال 2016 رشد 40% در یک سال را نشان میدهد. ده تولیدکننده برتر این صفحات، 58% از کل تولید بالغ بر 57 گیگاوات را تولید کرده‌اند. این صفحات عمری بیشتر از 20 سال خواهند داشت. این صنعت از نظر موسسات بورسی و بانکی جز سودآورترین صنایع در سال گذشته با تقاضای تضمین شده بوده است. ده مدل صفحه بالا عبارتند از:

Jinko Solar ‘Eagle PERC 60: Jinko Solar بیشترین سهم در بازار صفحات خورشیدی را دارد و این صفحه خورشیدی خاص از این کمپانی بیشترین سهم را در مدلهای گوناگون به خود اختصاص داده است.با بازده بالغ بر 3/18% و توان 300 وات جز پرفروشها قرار گرفته است و برای نواحی ساحلی اقیانوسی و با احتمال خوردگی بالا مناسب است .

Trina Solar ‘DuaMax Twin’: از این نوع پنل در نیروگاه خورشیدی جدید مکزیک استفاده خواهد شد که هزینه آن ارزانترین نرخ برق خورشیدی تا کنون (دو سنت به ازای هر کیلو وات ساعت) خواهد بود. بهره وری آن 5/22% میباشد

Canadian Solar ’60 Cell Standard’: این صفحات بازدهی 16 تا 17 % دارند و دارای قیمت مناسبی میباشد

JA Solar ‘JAM6-PERCIUM’ : JA Solar چهارمین سازنده پرطرفدار در بین سازندگان صفحات است و البته بزرگترین سازنده در جهان از نظر ظرفیت است. بیشترین بازدهی در حال حاضر 97/19 %  متعلق به این سازنده است. این نوع مدل از این کارخانه چهارمین صفحه پرطرفدار است که بازده 35/18 % دارد. 

Hanwha Q-Cells ‘Q Peak Duo’: Hanwha Q-Cells از قویترینها در حوزه تحقیق و توسعه است و به بازده 9/19 % رسیده است. بقیه مدلهای پرطرفدار در ادامه ذکر شده اند. 

GCL-SI – A whole lot

LONGi ‘LR6-60PD’

Risen Energy

Suntech ‘Tigo Smart Modules’

Electrek’s Take

منبع:
https://electrek.co/2018/01/19/top-best-residential-solar-panels/


١١:٣٤ - 1396/12/16    /    شماره : ٣٢٥٨٣    /    تعداد نمایش : ٤٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir