پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار خارجی 
اخبار > جمع آوری نیروگاه‌های زغال سوز نیویورک تا سال ۲۰۲۰


  چاپ        ارسال به دوست

جمع آوری نیروگاه‌های زغال سوز نیویورک تا سال ۲۰۲۰

ایالت نیویورک استانداردهای جدیدی در خصوص دی اکسید کربن ارائه کرده است که طبق آن نیروگاه های زغال سوز بایستی روش بهره برداری خود را تغییر دهند که در غیر این صورت مجبور هستند واحدهای نیروگاهی را تعطیل کنند.

 سایت climateactionprogramme از پایان دادن به فعالیت نیروگاه های زغال سوز نیویورک تا سال 2020 خبر داد.

در این خبر آمده است:ایالت نیویورک استانداردهای جدیدی در خصوص دی اکسید کربن ارائه کرده است که طبق آن نیروگاه های زغال سوز بایستی روش بهره برداری خود را تغییر دهند که در غیر این صورت مجبور هستند واحدهای نیروگاهی را تعطیل کنند.

فرماندار جدید نیویورک، Andrew Cuomo هفته قبل با نامگذاری زغال سنگ با عنوان «یادگاری از گذشته»، اعلام کرد که طبق تصمیمات جدید قرار است تولید گازهای گلخانه ای در ایالت نیویورک تا سال 2030 به میزان 40 درصد کاهش یابد.

اداره حفاظت محیط زیست هفته گذشته قوانین جدیدی را اعلام کرد که طبق آن، نیروگاه های زغالسوز تنها مجاز به تولید 1800 پوند گاز دی اکسید کربن به ازای هر مگاوات ساعت تولید انرژی الکتریکی هستند.

فرماندار نیویورک افزود: «اکنون زمان آن رسیده است که در خصوص اتمام استفاده از سوخت فسیلی اقدامی صورت گیرد و بر روی منابع پاک انرژی تمرکز شود که بتوانیم کره زمین و نسل آینده را حفظ کنیم.»

لازم به ذکر است که نیویورک دو نیروگاه زغالی فعال دارد که برای تامین کمبود انرژی الکتریکی از آنها استفاده می کند.

فرماندار Lieutenant اظهار داشت: «ایالت نیویورک یکی از پیشگامان مقابله با تغییرات آب و هوایی کره زمین است که با سرمایه گذاری قابل توجه محیط زیست را حفظ میکند. ما در حال تقویت زیرساخت ها هستیم و پروژه هایی را دنبال میکنیم که بتوان استفاده از انرژی های پاک را برای کاربردهای مسکونی افزایش داد.»

همچنین در راستای اهداف برنامه ریزی شده در خصوص کاهش انتشار کربن، ایالت نیویورک قصد دارد تا سال 2030 مقدار 50 درصد انرژی مورد نیاز را از طریق انرژی های تجدیدپذیر تامین کند که بخشی از آن توسط نیروگاه های بادی دریایی امکان پذیر خواهد بود.


١١:١٤ - 1397/03/09    /    شماره : ٣٤٧٧١    /    تعداد نمایش : ٣٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir